Pointer Yazılım & Danışmanlık

Nevşehir Sanayici Ve İş İnsanları Derneği Eğitimi Gerçekleştirildi

Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD), Ahiler Kalkınma Ajansı’nın yayınlamış olduğu 2019 yılı Teknik Destek programı kapsamında almış olduğu Kurumsal Ağ Yapılanması projesi kapsamında ilk eğitimi gerçekleştirildi.

NESİAD Eğitim salonunda gerçekleşen program da Pointer Yazılım Danışmanlık, Eğitimleri üyelerin aktif katılımı ile gerçekleştirildi. Online anket sistemi ile bütün katılımcıların görüşlerini alan ve onun üzerinden bilinen ve bilinmeyen kurumsallaşma ile ilgili eksikleri katılımcılara bildirdi.

Nevşehir ilinde faaliyet göstermekte olan üretici firmaların kurumlaşmasına ve kurumsal yapılarının güçlendirilmesine yönelik faaliyetlerin ve üretim tekniklerinin farkındalığını oluşturmak için düzenlenen eğitim, katılımcıların yoğun ilgisi ile gerçekleşti.


Bahtiyar Doğan Süreç Uygulamaları

Gıda sektöründe kuruyemiş ve lokum imalatı süreçleri ile faaliyet gösteren BAHTİYAR DOĞAN GIDA firması ile Ahiler Kalkınma Ajansı Mali Destek Programı kapsamında yürütmüş olduğu Lokum Dünyasında Doğanın Lezzeti projesi kapsamında danışmanlık süreçleri devam etmektedir.


Blokbims Saha Uygulama Çalışmaları

Bims hammaddesinden ürettiği izolasyonlu hafif yapı blokları ile bims blok sektörünün en yüksek kapasiteli ve en kaliteli üretimi yapan önemli isimlerinden BLOKBİMS A.Ş. ile Ahiler Kalkınma Ajansı’nın Mali Destek Programı kapsamında yürütmüş olduğu Üretim Yönetiminde QCD Üçgeni projesi kapsamında üretim yönetimine ilişkin danışmanlık süreçleri Süreç Analizi eğitimleri ile devam ediyor.Yiğitsan 5S Çalışmaları

Tarım makinaları sektöründe 25 yıldır üstün hizmet anlayışı ile değerli çiftçilerimize hizmet veren YİĞİTSAN TARIM MAKİNELERİ ile Ahiler Kalkınma Ajansı’nın Mali Destek Programı kapsamında yürütmüş olduğu Teknolojiden Tarıma Bir Adım Daha projesi kapsamında yalın üretim danışmanlığına ilişkin danışmanlık süreçleri İşyeri Düzenlemesi (5S) teorik çalışmaları ile devam ediyor.Kadıoğlu Plastik Saha Çalışmaları Devam Ediyor

Geri dönüşüm ve plastik boru imalatı sektöründe yer alan KADIOĞLU PLASTİK firması ile Ahiler Kalkınma Ajansı’nın Mali Destek Programı kapsamında yürütmüş olduğu Atıktan Sulamaya Süreçlerle Yolculuk projesi kapsamında danışmanlık süreçlerinde saha çalışmaları devam etmektedir.


Neksan Danışmanlık Çalışmaları

Karoser ve Mekanik Cephe Ekipmanları sektörlerinde faaliyet gösteren NEKSAN firması ile Ahiler Kalkınma Ajansı’nın Mali Destek Programı kapsamında yürütmüş olduğu Üretimi İyileştirerek Kaliteyi Arttırmak projesi kapsamında danışmanlık süreçleri devam etmektedir.

İLETİŞİM

Adresimiz

Kazım Dirik Mahallesi Üniversite Cad. No:116 Kat : 4/44

Email

info@pointerdanismanlik.com

Telefon

0 232 700 23 12

Yükleniyor
Mesajınız gönderilmiştir!